Domaine Aero Carpe
Informatie
Dit heerlijk rustig gelegen complex bestaat uit 3 meren en heeft pas afgelopen april 2026 haar deuren geopend. De meren verschillend allen ten opzichte van elkaar. Meer 1 is het meest aantrekkelijk wat bestand betreft. Meer 2 en 3 zijn leuk om overdag wat te stalken en of met de pen te bevissen. De bodem bestaat voornamelijk uit harde ondergronden en in de zomermaanden is een rubberboot aan te raden aangezien de eigenaar aangeeft dat er hier en daar wier kan staan. Alle stekken zijn doormiddel van een nieuw grindpad allemaal bereikbaar met de auto. Aangezien deze relatief dichtbij Nederland ligt zijn we er blij om dat we ook kortere sessie dan een week kunnen aanbieden. Op Domaine Aero Carpe is het mogelijk om op iedere gewenste dag aan te komen en te vertrekken. Het domaine heeft 2 zeer enthousiaste eigenaren die er alles aan doen om Domaine Aero Carpe te doen veranderen in een paradijs voor de karpervisser. Ze zullen overdag altijd aanwezig zijn.
Bestand
Uit verschillende testsessies is inmiddels gebleken dat Domaine Aero Carpe een zeer leuk bestand heeft en dat het nog relatief makkelijk is om een paar mooie vissen te vangen. Met name meer 1 zwemt een zeer goed bestand aan 20 kilo vissen. Maar wil je snelle actie dan is meer 2 en 3 wellicht het perfecte meer. Echter ligt het gemiddelde gewicht wel een stukje lager. Ook is het mogelijk om overdag enkele uurtjes op één van de beide meren te vissen. Maar voor de meeste zal meer 1 toch het meest aantrekkelijk zijn.
Faciliteiten
Wat voorzieningen betreft kunnen we erg kort zijn. Domaine Aero Carpe is op dit moment nog helemaal basic. Wel zijn de plannen er om na het einde van het eerste visseizoen het domein van sanitair en stroom te voorzien.
Reglement
- Het domein is strikt prive.
- De toegang is uitsluitend voor vissers met een geldige reservering.
- De toegangspoort van het terrein is geopend van 9 uur tot en met 18 uur.
- Er mag gevist worden vanaf 13 uur (niet eerder) en vertrek is voor 11 uur in de ochtend.
- De stek dient schoon achtergelaten te worden.
- Je mag geen afval achterlaten, dit graag meenemen. Makkelijk weg te gooien in de grote afvalbakken bij de benzinepomp.
- Vuur maken op de grond is niet toegestaan.
- Honden zijn toegestaan maar zorg aub dat andere er geen hinder van hebben.
- Overmatig gebruik van alcohol is verboden.
- Alleen voertuigen van de aanwezig vissers mogen op de stek staan, eventuele bezoekers dienen buiten het hek te parkeren.
- Indien je overdag één van de actiewateren wilt bevissen mag dit tussen 9 en 18 uur.
- Onthaakmatten en schepnetten worden bij aanvang van de sessie gedesinfecteerd.
- Kinderen blijven volledig verantwoordelijk van de volwassenen.
- Zwemmen is strikt verboden.
- Enkel vissen op karper is toegestaan.
- Catch & release.
- Aantal hengels 1 persoonsstek 4 stuks, aantal hengels 2 persoonsstek 6 stuks.
- Goede onthaakmat is verplicht.
- Bewaarzakken zijn ten strengste verboden.
- Graag gebruik maken van een visvriendelijk systeem.
- Haken mogen zowel weerhaakloos als micro barb zijn.
- Gevlochten lijn is niet toegestaan.
- Boilies, pellets en partikels zijn toegestaan mits goed bereid.
- Probeer de vissen met de grootste zorg te behandelen. Indien het lukt de vissen zoveel mogelijk in het water onthaken en fotograferen. (niet verplicht)
- Zowel rubber als voerboot toegestaan. Let op: het dragen van een zwemvest is verplicht.
- Tenten dienen een groene of camo kleur te hebben.
- De eigenaar kan ieder moment van de dag vragen of hij je montage mag controleren.